خانه / دوره های تافل

TOEFL یا آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی قدیمی ترین آزمون معتبر بین المللی است و تاریخ تولد آن به سال ۱۹۶۴ برمی گردد. در حال حاضر نسخه اینترنتی آن  پرطرفدار بوده و از چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی با تمرکز بر انگلیسی آمریکایی از متقاضیان ارزیابی به عمل می آورد. دانشجویان غیر انگلیسی زبان برای اخذ پذیرش از یک دانشگاه انگلیسی زبان به کسب نمره بالای ۸۰ از ۱۲۰ نیاز خواهند داشت.

بدانید که آزمون تافل یک تجربه زبانی بسیار ارزشمند است، نه یک آزمون خشک و کسل کننده!

بخش خواندن و درک مطلب اولین بخش بوده و حاوی حداقل ۳۶ سؤال و حداکثر ۵۶ سؤال می باشد. زمان پاسخگویی به آن بین ۶۰ و ۸۰ دقیقه می باشد.

پس از آن، آزمون شنیداری آغاز می شود که از ۴ تا ۶ سخنرانی هر کدام ۶ سؤال و ۲ یا ۳ مکالمه هرکدام ۵ سؤال تشکیل شده است. سپس ۱۰ دقیقه استراحت به متقاضیان داده می شود.

آزمون بعدی، شفاهی است و از ۶ سؤال تشکیل شده است. دو سؤال اول مستقل و ۴ سؤال بعدی تلفیقی (ترکیب اسپیکینگ با ریدینگ و لیسنینگ) می باشند.

در آخر، بخش نوشتاری انجام می شود که دو سؤال دارد و سؤال اول تلفیقی (۱۵۰ کلمه در ۲۰ دقیقه) و سؤال دوم مستقل (یک انشای ۳۰۰ کلمه ای در ۳۰ دقیقه) تشکیل شده است.

در ۴ ترم ۸ جلسه ای یک ماهه و تمرکز بر یک مهارت در هر ترم، به شما آموزش می دهیم چگونه با تست ها دست و پنجه نرم کرده که هم زبان خود را به بهترین نحو ممکن بیشتر و بیشتر تقویت کنید و هم مهارت خود را در تست زدن بالا ببرید.