آموزش آنلاین

در عصر کنونی که آموزش نیاز به فرصت بسیار دارد و با توجه به حجم ترافیک شهرها، عدم داشتن فرصت مناسب، یکی از بهترین روش ها آموزش آنلاین می باشد. از این رو، آکادمی آنلاین باران، با دسترسی ۲۴ ساعته این امکان را به شما می دهد تا بتوانید هر جا و هر زمان از منابع استفاده کنید.

در این مجموعه شما به بهترین منابع آموزشی زبان انگلیسی دسترسی دارید و می توانید از آن بهترین بهره را جهت یادگیری آنلاین ببرید.

 

ثبت نام

دوره های تفکیک شده

برای آموزش زبان همواره منابع مختلفی وجود دارد، منابعی که دسته بندی کردن آن ها کمی دشوار است و به سبب تعدد منابع گاهی اوقات زبان آموز دشوار آشفتگی می شود و در نهایت ترجیح می دهد ادامه ندهد! اما در اینجا ما منابع را با توجه به سطح زبانیِ زبان آموزان تفکیک کرده ایم تا هر کسی به راحتی و با توجه به سطح زبان خود به آن ها دسترسی داشته باشد.

منابع آموزشی از بهترین منابع تولیدشده توسط اساتید دانشگاه های خارج انتخاب شده اند و برخی از منابع نیز توسط اساتید برتر آکادمی باران تالیف گردیده اند.

 

ثبت نام

صفحه پروفایل

هر کاربر با عضویت در آکادمی آنلاین باران، دارای صفحه ای شخصی خواهد بود. در این پروفایل، کاربر می توان دوره های آموزشی خود را مدیریت کند و همواره در دسترس خواهد داشت.

امنیت در یادگیری و دسترسی به بخش سوالات، تبادل نظرات و … از جمله امکاناتی است که هر کاربر می تواند از آن بهره مند شود. دوره های ثبت نام شده نیز در پنل هر کاربر دیده می شود.

 

ثبت نام

نمایش آنلاین دوره ها

پس از عضویت در آکادمی آنلاین باران، شما می توانید به دوره های آموزش زبان دسترسی پیدا کنید. برخی از این دوره ها به صورت رایگان در سایت قرار دارند و برخی دیگر با هزینه ای اندک ارائه می شوند.

پس از ثبت نام در دوره ها، شما به صفحه ی دوره هدایت می شوید و می توانید از آموزش های ارائه شده استفاده و به صورت آنلاین درس ها را بیاموزید.

 

ثبت نام

درباره آکادمی

آکادمی آنلاین باران، در راستای اهداف موسسه آموزشی باران، از سال ۱۳۹۶ آغاز به کار کرد. موسسان این آکادمی اساتید برتر آموزش زبان در ایران هستند و افتخار این را دارند تا پیشرو در آموزش آنلاین زبان در ایران باشند. علی حسینی پور، موسس و مدیر موسسه آموزشی باران، با بیش از ۲۰ سال سابقه ی تدریس و هم چنین سایر اساتید حرفه ای این موسسه، مجموعه ای از بهترین ها را در این آکادمی ارائه و آموزش می دهند.

 

چرا آکادمی ؟

  • دسترسی ۲۴ ساعته
  • آموزش سریع و در دسترس
  • نمایش آنلاین دوره های ویدیویی و صوتی
  • پنل کاربری حرفه ای
  • پشتیبانی همیشگی

از گوشته کنار وبلاگ

برگزاری اولین همایش آموزش زبان به روش STM، توسط استاد حسینی پور در دانشگاه سوره

اولین همایش آموزش زبان به روش STM، توسط استاد حسینی پور در دانشگاه سوره اولین همایش آموزش زبان انگلیسی به روش STM ، در تاریخ ۱۳۹۷/۲۳/۲ با حمایت دانشگاه سوره در محل سالن همایش های دانشگاه سوره برگزار شد. در قسمت اول این همایش استاد علی حسین پور، به تشریح متد STM  و چالش های […]