عنوان صفحه

۱۸
مرداد
راز موفقیت در آزمون آیلتس چیست
راز موفقیت در آزمون آیلتس چیست
  • موسسه زبان باران
  • 0 بازدید
  • ۰ دیدگاه
  • آزمون آیلتس . آیلتس استاد حسینی پور . آیلتس موسسه زبان باران . راز موفقیت در آزمون آیلتس چیست .

سوال :
با توجه به قیمت آزمون اصلی آیلتس ( قیمت اعلام شده برای سال ۲۰۱۷ میلادی، یعنی از دهم دی ماه امسال به بعد: ۸۲۰ هزار تومان)، چگونه می توانم از تکرار امتحان پرهیز کنم و همان دفعه اول نمره دلخواهم را بگیرم؟

پاسخ: راز موفقیت “برنامه‌ریزی دقیق و پایبندی” به آن است.
با یک آزمون تعیین سطح استاندارد شروع کنید ( ما آزمون های تعیین سطحی را توصیه می‌کنیم که یا بر پایه آیلتس باشند یا اصولا یک امتحان کامل آیلتس باشند).
سپس با استفاده از تجربیات یک استاد یا مشاور آموزشی مجرب ( که کاملاً با آیلتس آشنایی داشته باشد و ترجیحا خودش هم امتحان داده باشد) ، یک کلاس زبان انگلیسی عمومی یا پیش- آیلتس را شروع کنید.

دقت کنید که کلاس حتماً همراه با فراگیری و کاربرد واژگان و گرامر باشد.
دو ماه پیش از ضرب الاجل امتحان اصلی، یک امتحان ماک یا شبیه سازی شده بدهید (احتمالاً با قیمتی بسیار کمتر از یک دهم قیمت امتحان اصلی).
نمرات را همراه با یک استاد مجرب ارزیابی نمایید و طبق نقاط ضعف و قوتتان، تغییرات لازم را در کلاس خود ایجاد کنید.
یک ماه و نیم قبل از امتحان در سه یا چهار آزمون ماک یا آزمایشی ثبت نام کنید و هر هفته خود را در شرایط امتحان بسنجید.
سه هفته پیش از امتحان اصلی، باید آخرین آزمون ماک شما به پایان رسیده باشد. اگر نتایج رضایت بخش نبود، میتوانید “با هزینه کمتری” آزمون اصلی را تا زمان آمادگی خود به تعویق بیاندازید.
اصولاً این قیمت میتواند انگیزه‌ای باشد برای شما که با تمام توان در دفعه اول نمره دلخواه را بگیرید.

نکته: تقریبا تمامی مراکزی که در ایران آزمون آزمایشی آیلتس برگزار میکنند، از کیفیت خوبی برخورداند و شما با تلرانس نیم نمره میتوانید به آنها اتکا نمایید.
توصیه ما ثبت نام آزمون آزمایشی در مراکزی است که جامعه آماری بالایی دارند و حتی الامکان تمامی شرایط آزمون را رعایت می‌کنند.

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بگذارید