عنوان صفحه

۰۸
مرداد
نحوه ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون MSRT
نحوه ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون MSRT
  • موسسه زبان باران
  • 0 بازدید
  • ۰ دیدگاه
  • MSRT . MSRT استاد حسینی پور . PTE موسسه زبان باران . پرداخت هزینه آزمون MSRT . نحوه ثبت نام آزمون MSRT . نحوه ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون MSRT .

 

برای ثبت نام در آزمون زبان MSRT می توانید به آدرس www.msrt-exam.msrt.ir مراجعه کنید.داوطلبان برای ثبت نام در آزمون MSRT باید اول در سامانه مربوطه اکانت بسازند، در صفحه ورودی سامانه آیکون ثبت نام را کلیک نموده و فرم ثبت نام را بادقت تکمیل نموده و بعد از تکمیل مشخصات، عکس خود را (عکس جدید تمام رخ و زمینه روشن) به همراه  صفحه اول شناسنامه-کارت ملی و آخرین مدرک تحصیلی  یا کارت دانشجویی اسکن نموده و در پرو فایلتان اپلود نمائید و طبق تاریخهایی که در تقویم آزمون درج می شود اقدام به ثبت نام کنید.
بدینصورت که اول آزمون مورد نظر و حوزه انتخابی را رزرو نموده و طبق مهلتی که سامانه به شما جهت پرداخت هزینه آزمون می دهد اقدام کنید پرداخت هزینه فقط بصورت آنلاین می باشد و بعد از پرداخت حتما” کد رهگیری را یادداشت نمائید.
فرمت تصاویر اسکن شده  باید بصورتJPG و اندازه آن زیر ۵۰۰ کیلو بایت باشد.
داوطلبان حتما” قبل از شروع زمان ثبت نام اقدام به ساختن پروفایل نمایند چون بعداز ساختن پروفایل مدارک داوطلب نیاز به تائید سامانه دارد و ممکن است  در حوزه های مورد نظر، ظرفیت تکمیل شده و نتوانید ثبت نام کنید.
در انتخاب تاریخ و حوزه آزمون دقت لازم را داشته باشید  چون انصراف یا تغییر تاریخ و تغییر حوزه آزمون، امکان پذیر نمی باشد.

ضمنا” تائید مدارک  در روزهای اداری از  روزشنبه تا چهارشنبه  انجام می شود.

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بگذارید